חומרים דנטליים הם חלק מציוד חובה בכל מרפאת שיניים, אשר אף רופא שיניים לא יוכל לעבוד בלעדיו ולו יום אחד. ישנם סוגים שונים של חומרים דנטליים והם מסווגים לפי קטגוריות בהתאם לטיפולים השונים אותם מצבע רופא השיניים.

כל מרפאת שיניים זקוקה גם להרבה ציוד היקפי, אשר מטרתו לייעל ולהקל על עבודת הצוות של המרפאה. חומרים לשתלים, חומרים להלבנה, חומרי חיטוי, מכשירים איתם עובדים רופאי השיניים, כל אלה ועוד חומרים דנטליים רבים משווקת ללקוחותיה חברת "קוולידנט" מזה 10 שנים.

חברת "קוולידנט" הנה חברה בעלת מוניטין רב אשר ממוקמת בחולון ומנוהלת על ידי אייל מוסקוביץ, אשר עוסק בכל התחומים הדנטליים כבר יותר מעשור. בחברת "קוולידנט" מודעים לכל צרכי רופאי השיניים, בין אם זה הצורך במכשירים השונים ובין אם זה הצורך ברכישת חומרים דנטליים שונים בהם הם משתמשים בעבודה השוטפת שלהם. מתוך הבנה עמוקה והתמקצעות רבה בתחום הציוד לרפואת השיניים, דואגים בחברת "קוולידנט" לספק לרופאי השיניים את המגוון הרחב ביותר של כל מה שקיים בשוק חומרים דנטליים.

חומרים דנטליים המשווקים על ידי חברת "קוולידנט"
חומרים דנטליים המיובאים והמשווקים על ידי חברת "קוולידנט" הנם: מכשירי ווטר פיק, משחות שונות להורדת רגישות, קופסאות לאחסון שיניים תותבות, חומרי הלבנה, חוט דנטלי, קורסודיל, ג'ל פלואור, כפות פלואור, כוסות חד פעמיים ואפילו מודל צחצוח.

חברת "קוולידנט" משווקת גם את כל החומרים הדנטליים למעבדות שיניים וגם מגשים ומעמדים שונים הנמצאים בשימוש במרפאות שיניים, ביניהם מעמדים למקדחים, קופסאות המיועדות לחיטוי ועוד.

חברת "קוולידנט" הנה גם היבואנית והספקית המובילה בישראל לציוד המיועד להשתלות שיניים וחומרים דנטליים לרנטגן כמו סינר עופרת, קופסאות פיתוח, מחזיק צילומים ואפילו משקף לצילומים. כל אלה ועוד רבים אחרים תוכלו למצוא במאגר המוצרים אותם חברת "קוולידנט" משווקת לאלפי רופאי שיניים בישראל.

שירותים נוספים של חברת "קוולידנט"
מלבד יעוץ בתחום חומרים דנטליים ומכירת חומרים דנטליים מהאיכותיים ביותר, חברת "קוולידנט" מספקת ללקוחותיה גם שירותים נוספים בכל הקשור לציוד מרפאות השיניים.

חברת "קוולידנט" תשמח לספק ללקוחותיה מכירת ציוד יד שנייה ורכישת ציוד יד שנייה, שירותי יעוץ בבנייה או שדרוג של מרפאות שיניים, אחזקה, תיקון ושדרוג של ציוד מרפאות שיניים ועוד. כל האינפורמציה הקשורה למבנה הטכני של המוצר וכל מוצר דנטלי הקיים בשוק, יסופק על ידי חברת "קוולידנט" במקצועיות ומהירות ותוך כדי הקפדה על רמת שירות הגבוהה ביותר ובמחירים הנמוכים ביותר.